0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Pranešėjų apsauga

 

Pateikti pranešimą apie korupciją. 

 
 
Informacijos apie Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje galimai rengiamus, daromus ar padarytus pažeidimus priėmimo, vertinimo, sprendimų priėmimo tvarką, konfidencialumo užtikrinimo procedūras reglamentuoja Informacijos vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu teikimo ir tvarkymo Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje tvarkos aprašas (toliau – Tvarkos aprašas).
 
Apie pažeidimą pranešti vidiniu kanalu gali bet kuris asmuo, kurį su Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejumi sieja ar siejo darbo ar sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, subrangos, stažuotės, praktikos, savanoriškos veiklos ir pan.) arba įdarbinimo ar kiti ikisutartiniai santykiai, taip pat savarankiškai dirbančio asmens statusą turintis asmuo, arba bet kuris fizinis asmuo, dirbantis prižiūrint ir vadovaujant rangovams, subrangovams ir (ar) tiekėjams.
Informacija apie pažeidimus teikiama siekiant apsaugoti viešąjį interesą. Pranešimu nelaikomas Informacijos pateikimas siekiant apginti išskirtinai asmeninius interesus.
 
Informacija apie pažeidimus teikiama dėl: pavojaus visuomenės saugumui ar sveikatai, asmens gyvybei ar sveikatai; pavojaus aplinkai; kliudymo arba neteisėto poveikio teisėsaugos institucijų atliekamiems tyrimams ar teismams vykdant teisingumą; neteisėtos veiklos finansavimo; neteisėto ar neskaidraus viešųjų lėšų ar turto naudojimo; neteisėtu būdu įgyto turto; padaryto pažeidimo padarinių slėpimo, kliudymo nustatyti padarinių mastą; pažeidimų, nurodytų Lietuvos Respublikos teisingumo ministro patvirtintame sąraše, parengtame atsižvelgiant į Direktyvoje (ES) 2019/1937 nurodytų Europos Sąjungos teisės aktų taikymo sritį; kenkimo Europos Sąjungos finansiniams interesams, kaip nurodyta Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 325 straipsnyje ir išsamiau apibūdinta susijusiose Europos Sąjungos priemonėse;  pažeidimų, susijusių su vidaus rinka, kaip nurodyta Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 26 straipsnio 2 dalyje, įskaitant Europos Sąjungos konkurencijos ir valstybės pagalbos taisyklių pažeidimus, taip pat su vidaus rinka susijusius pažeidimus dėl veiksmų, kuriais pažeidžiamos pelno mokesčio taisyklės, arba susitarimus, kuriais siekiama įgyti mokestinį pranašumą, kenkiantį taikytinos pelno mokesčio teisės dalykui arba tikslui; kitų pažeidimų.
Pranešime pateiktos informacijos vertinimą atlieka Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus kompetentingas subjektas.
Kompetentingas subjektas, administruojantis vidinį kanalą ir atliekantis Tvarkos apraše nurodytas funkcijas Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje:  juristė Neringa Mickevičiūtė, tel.: (+370 5) 231 2354, mob. +370 687 20526, el. p. praneseju.apsauga@jmuseum.lt, adresas: Naugarduko g. 10, Vilnius.
Informaciją apie pažeidimą teikiantis asmuo užpildytą Tvarkos apraše pateiktą rekomenduojamą pranešimo formą gali pateikti vienu iš šių būdų:
1. raštu, įteikiant arba siunčiant paštu Muziejui (adresu Naugarduko g. 10, Vilnius);
2. atsiunčiant informaciją apie pažeidimą Muziejaus elektroninio pašto adresu praneseju.apsauga@jmuseum.lt;
3. žodžiu, atvykus į Muziejų (adresu Naugarduko g. 10, Vilnius) pas kompetentingą subjektą.
 
Jeigu asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, nori pateikti laisvos formos pranešimą, o ne užpildyti nustatytą Pranešimo apie pažeidimą formą, tokiame pranešime jis privalo nurodyti, kad pranešimas teikiamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu.
Garantuojame asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.
Informuojame, kad žinomai melagingą informaciją pateikęs asmuo atsako teisės aktų nustatyta tvarka.
Apie pažeidimus ir galbūt rengiamas, daromas ar padarytas nusikalstamas veikas jūs galite pranešti ir Lietuvos Respublikos prokuratūrai, aktualios informacijos nuoroda.
 
 

 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti