0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Kainos, darbo laikas, kontaktai

 

 

Muziejaus lankymas ir darbo laikas karantino laikotarpiu: https://www.jmuseum.lt/lt/naujienos/i/1261/muziejus-atnaujina-savo-veikla-kvieciame-apsilankyti/

 

EKSPOZICIJOS LANKYMO LAIKASPanerių memorialo Informacijos centras atidaromas ir ekskursijos rengiamos tik iš anksto suderinus laiką. 
 
Panerių memorialą galima aplankyti bet kuriuo metu, įėjimas į memorialo teritoriją nemokamas. 
KONTAKTAIMemorialo g. 15, LT-02243, Vilnius
tel. 8 699 90 384

el. paštas
paneriumemorialas@jmuseum.lt
 
 
Gido paslaugos užsakomos iš anksto elektroniniu paštu
arba telefonu  (8 5) 262 0730
 
 
 

EKSKURSIJŲ ĮKAINIAI


 

  Ekskursija Panerių memoriale grupei iki 30 asmenų lietuvių ar užsienio kalba 30 eurų*

 

 

* Ekskursijos Samuelio Bako muziejuje, Panerių memoriale ir Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejuje organizuojamos grupėms, ne didesnėms kaip 30 asmenų, o Holokausto ekspozicijoje – grupėms, ne didesnėms kaip 25 asmenys. Esant didesniam ekskursijų dalyvių skaičiui, nei nurodyta šioje pastaboje, yra formuojama atskira ekskursijos grupė, kurios dalyviams taikomas dvigubas ekskursijos paslaugos įkainis.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA


 

Apie numatomą atvykimą miesto gidus prašome informuoti iš anksto. Individualus memorialo lankymas ir muziejaus gido palydėjimas yra nemokamas.

Panerių memorialo ekspozicija valstybinių švenčių dienomis nedirba.

Ekspozicija valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau.

Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Panerių memoriale ekskursijas gali vesti tik muziejaus arba muziejaus akredituoti gidai. Ekskursijos memoriale užsakomos iš anksto, mažiausiai 2 dienos iki numatomo apsilankymo. Ekskursijas galima užsakyti el. paštu mantas.siksnianas@jmuseum.lt arba tel. (8 5) 262 0730.

Muziejuje ekskursijas gali vesti tik muziejaus ekskursijų vadovai arba miesto gidai, prieš tau surderinę atvykimą su Panerių memorialo darbuotojais.
 
 

  

KAIP PASIEKTI PANERIUS:


 

Panerių memorialas yra Aukštuosiuose Paneriuose. Iki Aukštųjų Panerių galima nuvažiuoti mašina arba viešuoju transportu (autobusu, traukiniu).

Autobusu

Iš Vilniaus centro reikia važiuoti troleibusu iki Žemųjų Panerių ir persėsti į autobusą, važiuojantį į Aukštuosius Panerius.
 
Troleibusai, važiuojantys į Žemuosius Panerius:
 
  • 4 Antakalnis–Centras–Žemieji Paneriai
  • 6 Žirmūnai–Kalvarijų g.–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai
  • 12 Žirmūnai–Šeimyniškių g.–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai
  • Autobusai, važiuojantys iš Žemųjų Panerių į Aukštuosius Panerius:
  • 8 Žemieji Paneriai–Aukštieji Paneriai–Vaidotai
  • 20 Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė–Lazdynai
  • 51 Žemieji Paneriai–Trakų Vokė–Daniliškės
     
Važiuodami 20 ar 51 autobusais išlipkite stotelėje „Aukštieji Paneriai“ ir eikite tiesiai per pėsčiųjų tiltą, einantį per geležinkelį. Perėję tiltą pasukite į dešinę ir eikite tiesiai apie 1 km Memorialo gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.
 
Važiuodami 8 autobusu išlipkite stotelėje „Vilija“, pereikite plentą ir eikite tiesiai Vilijos gatve iki pėsčiųjų tilto. Perėję tiltą pasukite į dešinę ir eikite tiesiai apie 1 km Memorialo gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.
 
Viešojo transporto tvarkaraščius galite rasti internete http://www.vilniustransport.lt.
 
Traukiniu

Traukinys iš Vilniaus į Panerius vyksta maždaug kas valandą. Traukinių tvarkaraštį galima rasti internete http://www.litrail.lt/.
 
Nuo Vilniaus geležinkelio stoties iki Panerių stotelės traukinys važiuoja apie 10 min. Išlipus reikia sukti į dešinę ir eiti tiesiai apie 1 km Memorialo gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.
 
Automobiliu

Automobiliu iš Vilniaus važiuoti reikėtų Švitrigailos g., paskui sukti į Dariaus ir Girėno g. (A15/A3/; E28/E15/E85/103/A3) ir važiuoti iki posūkio dešinėje pusėje į Eišiškių plentą. Pasukę į Eišiškių plentą, pavažiuokite truputį į priekį ir sukite dešinėn į Baltosios Vokės g. Pavažiavę sukite kairėn į Memorialo g. Gatvės gale pamatysite automobilių stovėjimo aikštelę ir memorialą.
 
Rekomenduojame naudotis GPS arba pasitikrinti maršrutą internete www.google.com/maps. Kelionė iš Vilniaus centro trunka apie 20–25 minutes, atstumas – apie 15 km.

 

 

TURITE KLAUSIMŲ? Parašykite mums žinutę


 
code image * būtini laukai
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti