0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Samuelio Bako muziejaus virtualūs edukaciniai užsiėmimai

 
Norintiems plačiau susipažinti su žydų pasaulėžiūra, tradicijomis ir papročiais, kviečiame į edukacijas  „Žydų tradicijos ir papročiai“ ir „Žydų religija ir šventės“. Užsiėmimų dalyviai supažindinami su judaizmo papročiais ir tradicijomis. Nuotolinės edukacijos kaina – 2,00 eur asmeniui. Registruotis į edukaciją galite pas muziejininkę - edukatorę Natalją Cheifec el. paštu ncsyahava@hotmail.com arba telefono numeriu 861421519.
 
Kada ir kodėl švenčiamas šabas? Kas yra draudžiama, o kas leistina šabo dieną? Nuotolinės edukacijos ,,Šabas - viena diena Viešpačiui..." aptarsime šventės etapus, tradicinius valgius. Edukacijoje pamatysite muziejaus eksponatus, susijusius su šabu, aptarsime jų paskirtis. Edukacija skirta 4 -12 klasių mokiniams. Nuotolinės edukacijos kaina – 2,00 eur asmeniui. Registruotis prašome pas muziejininkę - edukatorę Jurgą Jackevičiūtę, el. paštu jurgasally@gmail.com arba telefono numeriu 8 663 53322.
 
„Ich bin a Wilner. Esu vilnietis" pokalbio metu susipažinsime su Samuelio Bako - tarptautiniu mastu pripažinto dailininko biografija. Edukacijoje aptarsime S. Bako kūrybą, Holokausto patirtį ir menininko gyvenimą šiandien. Pokalbio metu diskutuosime apie jo kūriniuose naudojamus simbolius, jų reikšmę bei kaip meno pagalba, menininkas pasakoja karą išgyvenusių asmenų patirtis. Ši edukacija skirta 8 -12 klasių mokiniams. Nuotolinės edukacijos kaina – 2,00 eur asmeniui. Registruotis prašome pas muziejininkę - edukatorę Jurgą Jackevičiūtę, el. paštu jurgasally@gmail.com arba telefono numeriu 8 663 53322.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti