0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Edukacija „JEI MUZIEJUS BŪTŲ HEROJUS…“

 
Įsivaizduokime, kas nutiktų, jei muziejus gyvuotų ne kaip pastatas, kupinas įspūdingų istorijų, patirčių, puikių meno kūrinių ir retų eksponatų, o būtų žmogus ar superherojus? Kaip jis atrodytų? Kaip gyventų? Ką mėgtų veikti ir kokią gyvenimo istoriją papasakotų kitiems?
 
Esate kviečiami į edukaciją, kuri leidžia tą paslaptingą, niekam niekada nematytą herojų prasimanyti, o panaudojus dailės priemones sukurti jo portretą. Galiausiai – pristatyti: parodyti kitiems ir apie jį papasakoti.
 
Edukacijos dalyviai susipažins su Samuelio Bako kūryba, joje pastebės dailininko vaikystės traumines patirtis, patys atras savo asmeninį santykį su kūrinių simbolinėmis prasmėmis. Moksleiviai lavins pastabumą, vaizduotę, empatiją, tyrinėdami muziejaus erdves, objektus, informacinę medžiagą, eksponuojamus meno kūrinius.
 
Registracija: edukacijos@jmuseum.lt
 
·   Samuelio Bako muziejus
·   Naugarduko g. 10
·   Trukmė: 45 min
·   Grupės dydis: 5-26 žm.
·   5-8 kl.
·   Edukacinis užsiėmimas
·   3 Eur 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti