0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Senjorų klubas

 

Programos „Socialinių poreikių grupės muziejuje“ užsiėmimai yra nemokami. Būdamas atvira, patogia ir įtraukiančia institucija kuo įvairesniam lankytojų ratui, muziejus siekia prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo.

 

„Senjorų klubas“ – kiekvieno mėnesio trečiąjį ketvirtadienį vykstantys teminiai susitikimai, susipažindinantys klubo narius su vis nauja tema ar muziejaus paroda. „Senjorų klube“ laukiame įvairaus amžiaus smalsių senjorų ar jiems prijaučiančių žmonių. Prie klubo veiklos galima prisijungti bet kurį mėnesį. Esant poreikiui apie būsimų susitikimų temas ir vietą klubo narius informuojame ir telefonu. Išankstinė registracija nereikalinga. Jei turite klausimų, norite prisijungti, sužinoti, kokia bus artimiausio mėnesio „Senjorų klubo“ tema ar pasiteirauti kitu klausimu, maloniai kviečiame kreiptis į muziejininkę edukatorę Jurgitą Jackevičiūtę el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt tel. nr. +370 65577612.

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti