0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Nemokamos ekskursijos po parodą erotika&ekspresija: modernistai iš mecenatų kolekcijos

 
 Rugpjūčio 9 d. 16.00 val. kviečiame į ekskursiją po parodą „Erotika&Ekspresija: modernistai iš mecenatų kolekcijos". Parodoje pristatomi 2014–2022 m. muziejui privačių mecenatų: dr. Huberto Portzo, p. Irene and Jörg Münstermannų (Vokietija) ir Lasario Segallo muziejaus (Brazilija) dovanoti žymių modernistų kūriniai. Ekskursijos metu pamatysite ekspresionisto J. Adlerio, vokiečių dailininkės C. Gurlitt darbus bei litografijų ir koliažų meistro P. Gangolfo ir L. Segallo kūrybą, o taip pat vieno garsiausio XX a. dailininkų – M. Šagalo grafiką.
 
Būtent ekspresionistai buvo tie dailininkai, kurie atsigręžė į visuomenės paribių gyventojus: luošius, plantacijų vergus, laisvo elgesio moteris, varguolius, ilgus mėnesius per Atlantą plaukiančius emigrantus. Ekskursijos metu praskleisime uždangą, slepiančią paprastų šeimų moterų istorijas, kur moterys vaizduojamos intymiomis jų gyvenimo akimirkomis.
 
Ekskursijos nemokamos, įsigijus muziejaus lankytojo bilietą. Ekskursijas ves muziejininkė-edukatorė Jurga Jackevičiūtė.
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti