12.28: kūrybinis užsiėmimas „Tikslų kalendorius“

Publikuota: 2023-12-19
Renginio data: 2023 12 28 Visi renginiai
Išeinantys metai nejučia kiekvieną verčia atlikti praėjusio laiko „reviziją“, apsvarstyti ateities planus vilčių pilnai nežinomybei. Skaičiuodami paskutines 2023-iųjų dienas gruodžio 28-ąją, 13 valandą kviečiame į Samuelio Bako muziejaus kūrybines dirbtuves kurti „bakiškų“ kalendorių-planuoklių 2024-iesiems.

Kūrybinį užsiėmimą „Tikslų kalendorius“ įkvėpė Samuelio Bako kūrinys „Ideologijos“ – spinduliuojantis pozityvią ir optimistišką nuotaiką, nukeliantis žiūrovą į jaudinantį pasirinkimo laikotarpį.

Laukiami visi kūrybiškai nusiteikę bičiuliai, šeimos ar pavieniai muziejaus draugai.

Edukacijos kaina suaugusiesiems 6, vaikams – 3 eurai.

Prašome registruotis el. paštu gitana.evseicikaite@jmuseum.lt arba telefonu +370 655 77 612.

Iki!