Pristatyta naujoji Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus direktorė

Publikuota: 2019-04-12

Balandžio 12 d. vyko Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus visuotinis susirinkimas, kurio metu muziejaus darbuotojams buvo pristatyta naujoji muziejaus direktorė Kamilė Rupeikaitė-Mariniuk ir jos veiklos programa. Susitikime dalyvavo ir naują VVGŽM direktorę pasveikino Kultūros ministerijos viceministrė Gintautė Žemaitytė.

Susitikimo metu Kamilė Rupeikaitė-Mariniuk dėkojo už neįkainojamą indėlį į muziejaus veiklą ir jo ateitį Markui Jašai Zingeriui, anksčiau ėjusiam VVGŽM direktoriaus pareigas.

K. Rupeikaitė-Mariniuk, humanitarinių mokslų (menotyros) daktarė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, kovo mėnesį laimėjo Kultūros ministerijos surengtą konkursą penkerių metų kadencijai eiti Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus direktoriaus pareigas. Vilniaus Gaono žydų muziejuje ji dirba nuo 2007 metų, o nuo 2009 m. buvo direktoriaus pavaduotoja muziejaus veiklai.

Pauliaus Račiūno nuotraukos