0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Sekmadieniukai: parašyk savo vardą hebrajiškai

 
Publikuota: 2019-04-01
Renginio data: 2019 04 14 Visi renginiai

Balandžio 14 d. 10 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks šeimoms, o ypač jų mažiausiems nariams skirtos edukacinės programos „Sekmadieniukai“ užsiėmimas „Parašyk savo vardą hebrajiškai“.

Sekmadienio rytas muziejuje - puikus būdas susipažinti su žydų vartojama hebrajų kalba ir jos ypatinga reikšme. Užsiėmimo metu supažindinsime jus su hebrajų kalbos abėcėle, taip pat kartu stengsimės suprasti, kodėl yra rašoma ir skaitoma iš dešinės į kairę, kodėl kalboje nėra balsių ir kas gali būti rašoma vietoje jų, edukatorė pristatys kai kurių raidžių reikšmes.
Vėliau, patys arba padedami tėvelių, mažieji užsirašys savo vardus hebrajiškai, žinias įtvirtinsime muziejaus ekspozicijų užrašuose surasdami pažįstamas raides.

Tėvelius ar senelius su vaikais nuo 3 metų, norinčius dalyvauti užsiėmime, kviečiame registruotis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com arba tel. 8 663 53322.
Edukacinio užsiėmimo kaina suaugusiems – 3,00 €, vaikams – 1,00 €.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti