0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

MUZIEJAUS DIREKTORIUI IR TOLERANCIJOS CENTRO BEI SAMUELIO BAKO MUZIEJAUS VADOVEI ĮTEIKTI LENKIJOS VALSTYBINIAI APDOVANOJIMAI

 
Publikuota: 2019-01-30

Sausio 22 d. Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus direktoriui Markui Zingeriui ir muziejaus Tolerancijos centro bei Samuelio Bako muziejaus vadovei Ievai Šadzevičienei įteikti garbingi Lenkijos valstybiniai apdovanojimai.

Markas Zingeris apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lenkijos Respublikai“ Kavalieriaus kryžiumi. Šis garbingas apdovanojimas paskirtas už išskirtinius nuopelnus plėtojant lenkų ir lietuvių kultūrinį bendradarbiavimą, išmintingą tarpkultūrinį dialogą ir indėlį į lenkų, žydų ir lietuvių santykių plėtrą. Ieva Šadzevičienė apdovanota Sidabriniu Kryžiumi už nuopelnus įamžinant lenkų ir lietuvių kultūrinį paveldą, išmintingą tarpkultūrinį dialogą ir indėlį į lenkų, žydų bei lietuvių santykių plėtrą. Nuoširdžiai sveikiname!

Bartoszo Frątczako ir Pauliaus Račiūno nuotraukos

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti