SENJORŲ KLUBAS: EKSKURSIJA PO PARODĄ „LIETUVA LITVAKŲ KŪRYBOJE“

Publikuota: 2018-08-29
Renginio data: 2018 09 20 Visi renginiai
Pamatykite Lietuvą litvakų menininkų akimis! Rugsėjo 20 d. 14 val. Senjorų klubo narius ir visus, norinčius prie jo prisijungti, kviečiame aplankyti muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) eksponuojamą parodą „Lietuva litvakų kūryboje“ kartu su jos kuratore dr. Vilma Gradinskaite.

Valstybės šimtmečiui skirtoje parodoje eksponuojama per keturiasdešimt dailės kūrinių iš Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus, Lietuvos dailės muziejaus, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus, José Gurvičiaus muziejaus Urugvajuje ir privačių kolekcijų. Ekspoziciją lydi informatyvūs stendai apie Lietuvos žydų istoriją, dailę, literatūrą, muziką, kiną ir teatrą.

Muziejaus Senjorų klubo nariai renkasi kiekvieno mėnesio trečią ketvirtadienį. Senjorų klubas yra skirtas smalsiems vyresnio amžiaus vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems plėsti akiratį ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Prie Senjorų klubo galima prisijungti bet kada – išankstinės registracijos nėra, o dalyvavimas nemokamas. Papildomos informacijos mielai suteiks edukacinių programų vadovė Jurga Jackevičiūtė (el. p. muziejausedukacija@gmail.com, tel. 8 663 53322).

Parodos „Lietuva litvakų kūryboje“ atidarymo renginio akimirka. Ulos Šimulynaitės nuotrauka.