0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

MUZIEJUJE LANKĖSI IZRAELIO GYNYBOS PAJĖGŲ KARININKAI

 
Publikuota: 2018-07-25

Liepos 19 d. muziejaus Holokausto ekspozicijoje ir Panerių memoriale lankėsi Izraelio gynybos pajėgų (IDF) karininkai. Holokausto ekspozicijos vadovė Neringa Latvytė-Gustaitienė svečiams pristatė ekspozicijos koncepciją, pagrindines temas, čia vykdomas veiklas, bendradarbiavimą su užsienio partneriais, kaip kad Jad Vašemu Izraelyje. Paliestos ir sudėtingos temos – iššūkiai ir sunkumai, su kuriais susiduriama kasdieniame darbe, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Svečiai pasidalino planais steigti kariuomenei pavaldų Holokausto istorijos muziejų Izraelyje; teiravosi, kokie lankytojai ateina į Holokausto ekspoziciją.  Viešnagės muziejuje metu kariai taip pat susitiko su Vilniaus geto kaline, partizane Fania Brancovskaja.

Holokausto ekspozicijai, dar žinomai kaip „Žaliasis namelis“, svečiai įteikė padėkos raštą ir pranešė džiugią žinią, kad Jeruzalės kalvose Ekspozicijos garbei pasodintas medelis. Dėkojame IDF delegacijai už tokį gražų ir muziejui svarbų gestą ir linkime sėkmingos tolesnės tarnybos!
 
© VVGŽM nuotraukos
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti