0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

SAMUELIS BAKAS SUSITIKO SU SAVO KŪRYBOS GERBĖJAIS

 
Publikuota: 2018-05-23

Garsus litvakų dailininkas Samuelis Bakas, kurio vardo muziejus pernai atidarytas Vilniuje, gegužės 22 d. apsilankė Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre ir susitiko su savo kūrybos gerbėjais.

Samuelį Baką, kuriam viešnagės Lietuvoje metu įteiktas apdovanojimo „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius, pasveikino muziejaus direktorius Markas Zingeris.
 
„Samuelis Bakas man yra kūrybos šaltinis, gaivinantis kiekvieną nuo gyvenimo pavargusį žmogų, priartinantis jį prie gyvenimo prasmės“, – kalbėjo jis.
 
Į susirinkusius kreipėsi ir pats Samuelis Bakas. Jis teigė, kad lietus pakeliui į apdovanojimo ceremoniją Prezidentūroje jam priminė tą lietingą rytą, kai policininkai pasibeldė į Bakų namų duris Vilniuje ir Samueliui su mama liepė kraustytis į getą.
 
„Berniukas, kuris septynerių metų buvo nusiųstas į getą, šįryt ėjo į Prezidentūrą. Kuo tai ne Holivudas?“, – šypsodamasis klausė garsusis dailininkas.
 
Samuelis Bakas pasidalino istorijomis iš Vilniuje praleistų vaikystės metų ir tolesnio gyvenimo svetur, pasakojo apie savo kūrybinį kelią. Po renginio vakaro svečiai turėjo galimybę apžiūrėti Samuelio Bako muziejų.
 
Pauliaus Račiūno nuotraukos
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti