0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

NEMOKAMAS HOLOKAUSTO EKSPOZICIJOS LANKYMAS

 
Publikuota: 2018-04-10
Renginio data: 2018 04 12 Visi renginiai

Minint Jom Ha-Šoa, arba Holokausto atminimo dieną, balandžio 12 d. kviečiame nemokamai aplankyti muziejaus Holokausto ekspoziciją (Pamėnkalnio g. 12, Vilnius). Apžiūrėti ekspoziciją galėsite visą dieną – nuo 9 iki 17 val., o per pietus pakviesime sudalyvauti nemokamose ekskursijose. Ekskursija lietuvių kalba prasidės 12 val., ekskursija anglų kalba – 13 val. Išankstinės registracijos nėra.

Ekskursijos metu sužinosite apie žydų gyvenimą Lietuvoje iki Holokausto ir kaip jis pasikeitė prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, išgirsite apie Holokausto aplinkybes ir raidą Lietuvoje, ginkluoto ir dvasinio pasipriešinimo Vilniaus ir Kauno getuose svarbą, priverstinio darbo ir koncentracijos stovyklas, žydų gelbėjimą nacių okupacijos metais bei žydų paveldo naikinimą sovietmečiu. Taip pat turėsite galimybę aplankyti malinos – geto slėptuvės – instaliaciją, kur išgirsite Icchako Rudaševskio dienoraščio fragmentus. 

Taip pat kviečiame aplankyti Panerių memorialą (jo lankymas nemokamas visus metus) ir kitas masinių žudynių vietas. Daugiau informacijos apie jas rasite „Holokausto Lietuvoje atlase“: http://holocaustatlas.lt/LT/.


 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti