0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „VILNIEČIŲ PORTRETAI“

 
Publikuota: 2018-02-26
Renginio data: 2018 03 16 Visi renginiai
***Dėl riboto vietų skaičiaus registracija sustabdyta***
 
Kovo 16 d. 16.30 val. naujoje Tolerancijos centro parodoje „Mes žiūrime į juos, jie žvelgia į mus. Rafaelis Chvolesas: vilniečių portretai 1945-1959 m.“ įvyks kūrybinės dirbtuvės „Vilniečių portretai“, rengiamos kartu su garsia Vilniaus dailininke Agne Juškaite.

R. Chvoleso nutapyti portretai, į mus žvelgiantys iš 5-6 dešimtmečių Vilniaus, kviečia susimąstyti – ką portretuoti rinktumėmės šiandien? Kūrybinių dirbtuvių metu susipažinsime su portreto žanru, jo specifika, sužinosime, kas yra R. Chvoleso portretuose nutapyti žmonės, o svarbiausia – išdrįsime pavaizduoti kitą arba pačius save. Ypač laukiami tie, kurie visada norėjo, bet taip ir nedrįso pamėginti piešti – muziejuje piešti pradeda visi! Priemonėmis(anglimi ir pastelėmis) pasirūpinsime mes, o menininkė pažada padėti įveikti bet kokias baimes portretuoti.

Dailininkė ir dailės pedagogė A. Juškaitė yra baigusi Vilniaus dailės akademiją, surengusi ne vieną personalinę parodą. Ji aktyviai dalyvauja grupinėse menininkų veiklose Lietuvoje ir užsienyje, pati tapo žmones, portretų etiudus iš natūros, eskizuoja figūras. Realizmui ištikima menininkė įsitikinusi, kad „tapyti portretą yra labai įdomu“.

Lauksime Jūsų Naugarduko g. 10/2. Vilniuje. Vietų skaičius kūrybinėse dirbtuvėse ribotas, tad kviečiame registruotis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com arba tel. 8 663 53322. Įsigijus muziejaus lankytojo bilietą (suaugusiems – 4,00 Eur, studentams, moksleiviams, senjorams – 2,00 Eur), dalyvavimas dirbtuvėse nekainuos.

Rafaelis Chvolesas
© CFC

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti