0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

PADĖKITE MUMS ATNAUJINTI PARODĄ APIE IŠGELBĖTUS ŽYDŲ VAIKUS

 
Publikuota: 2018-02-21
2009 m. muziejuje atidarėme ekspoziciją „Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa“. Jos tikslas – supažindinti Lietuvos visuomenę, ypač jaunimą, su Holokaustu kaip su visos Lietuvos tragedija ir praradimu pasitelkiant autentišką, įtaigią medžiagą – Holokausto liudininkų prisiminimus, vaizdo įrašus, dokumentinius filmus, istorines nuotraukas.
 
Praėjus beveik dešimtmečiui nuo ekspozicijos atidarymo joje naudojama kompiuterinė technika nebėra sparti ir patogi vartotojui. Siekiant atnaujinti ekspoziciją „Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa“ ir užtikrinti maksimalų patogumą bei informatyvumą jos lankytojams, iškyla poreikis įsigyti du naujus kompiuterius bei monitorius, iš kurių vienas būtų jautrus lietimui. 
 
Būtume labai dėkingi už Jūsų paramą – net ir nedidelė auka mums padės priartėti prie tikslo surinkti trūkstamą 1800 Eur sumą. Daugiau informacijos apie kampaniją ir kaip galite prisidėti rasite čia. Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą!
 
Parodos svetainė: www.issigelbejesvaikas.lt.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti