0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

06.04: Nataljos Cheifec paskaita

 
Publikuota: 2024-05-29
Renginio data: 2024 06 04 Visi renginiai
Birželio 4 d. 18 val. per susitikimą „Zoom“ platformoje edukatorė Natalja Cheifec klausytojų dėmesį sutelks į Torą – Šventąjį Raštą. Iš Egipto vergijos išlaisvinti žydai kaip tauta susiformavo prie Sinajaus kalno, kai iš Visagalio gavo Torą – Gyvybės įstatymą.
 
„Tai reiškia, kad visas mūsų gyvenimas ir visos jo apraiškos yra nukreiptos vieninteliam tikslui – įgyvendinti Kūrėjo, sutvėrusio dangų ir žemę, troškimą“, – teigia Natalja.
 
Lektorė papasakos, kada ir kur Penkiaknygė buvo gauta, kiek ir kokių esama Toros simbolių, kas yra Talmudas ir kodėl jis būtinas studijuojant Torą, kas būdinga Toros kalbai ir hebrajų kalbos raidėms, kaip atsiranda naujas Toros ritinys, kokios yra jo įnešimo į sinagogą apeigos ir kada ritinys būna laidojamas.
 
Anot Nataljos, Tora atskleidžia Kūrėjo viziją, aprėpiančią visą kūriniją ir žmogaus vaidmenį jo sukurtame pasaulyje. „Tora yra Kūrėjo troškimo tobulinti pasaulį per mūsų troškimą tobulėti derinys. Ji leidžia patirti gyvenimą nuolat atsinaujinant“, – teigia edukatorė.
 
Meeting ID: 848 2038 2370
Passcode: 971574
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti