0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

DAINOMIS SU IZRAELIU

 
Publikuota: 2023-10-18
Renginio data: 2023 10 25 Visi renginiai
Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija (VDU MA) ir Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus (VGŽIM), smerkdami ataką prieš taikius Izraelio gyventojus ir reikšdami palaikymą aukų artimiesiems, spalio 25 d. 18 val. kviečia į solidarumo koncertą „Dainomis su Izraeliu“ Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10).
 
VDU MA profesorių Audronės Eitmanavičiūtės, Sabinos Martinaitytės ir jų auklėtinių iniciatyva rengiamame koncerte skambės žydų ir lietuvių kompozitorių kūriniai.
 
„Karas, kur jis bevyktų, visada yra tragedija. Žuvę žmonės, suluošinti likimai, sugriauti namai – visa tai palieka gilų įspaudą gyviesiems, ateities kartoms. Sunkiu draugams metu labai svarbu juos atjausti, palaikyti, išsakyti paramą ir padėti ne tik žodžiu, bet ir veiksmais. Tai galioja ne tik pavieniams asmenims, ne mažiau tai aktualu valstybėms ir tautoms. Palaikome Izraelį ir remiame jo žmones“, – sako VGŽIM direktorius Simonas Strelcovas.
 
Žydų ir lietuvių dainas koncerte atliks Kultūros ministerijos premijos laureatės, VDU Muzikos akademijos profesorės Sabinos Martinaitytės meistriškumo klasės studentai, tarptautinių konkursų laureatai E. Bagdonaitė, P. Katiliavas, U. Stražnickaitė, I. Vaivadaitė, L. Dabriškaitė. Akompanuos pianistė Audronė Eitmanavičiūtė.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti