0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

PASKUTINIS PARODOS „EROTIKA&EKSPRESIJA: MODERNISTAI IŠ MECENATŲ KOLEKCIJOS" LANKYMO SAVAITGALIS

 
Publikuota: 2022-09-30
Rugsėjo 30 - spalio 2 dienomis, kviečiame į paskutinias dienas eksponojamą parodą „Erotika&Ekspresija: Modernistai iš Mecentų kolekcijos".
Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus dailės kolekcijos rinkinį sudaro nemaža dalis grafikos darbų, kurių priskaičiuojama virš 2000. Pastaraisiais metais kolekcija prasiplėtė muziejaus bičiuliams mecenatams padovanojus tokių autorių kaip Lasaris Segallas, Jankelis Adleris, Paulas Gangolfas, Cornelia Gurlitt ar Marcas Chagallas kūrinius. Parodoje „Erotika ir ekspresija. Modernistai iš mecenatų kolekcijos“ pristatomi 2014–2022 m. muziejui privačių mecenatų: dr. Huberto Portzo, p. Irene and Jörg Münstermannų (Vokietija) ir Lasario Segallo muziejaus (Brazilija) dovanoti žymių modernistų kūriniai. Šių menininkų kūriniai byloja apie platesnę muziejaus kolekcijų formavimo kryptį, kai pristatomi dailininkai ne tik geografine, bet ir kultūrinio lauko prasme susiję su litvakiškuoju palikimu.
 
Samuelio Bako muziejaus darbo laikas: V: 10 - 18; VI: - 10 - 18; VI: 11 - 17.
 
Parodos rėmėjas: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje.
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti