0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Pradedamas paskaitų ciklas, skirtas pristatyti būsimą Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejų ir jo nuolatinę ekspoziciją

 
Publikuota: 2022-04-12

Balandžio 21 d. 15.00 val. kviečiame į nuotolinę paskaitą „Rafaelis Chvolesas: Vilniaus įspaudas". Ši paskaita pradeda ciklą, skirtą pristatyti būsimą Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejų ir jo nuolatinę ekspoziciją.

Paskaitą „Rafaelis Chvolesas: Vilniaus įspaudas" skaitys menotyrininkė, Samuelio Bako muziejaus vedėja Ieva Šadzevičienė, kuruojanti Rafaelio Chvoleso ekspoziciją būsimame Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejuje. Paskaitos metu bus pristatytas dailininko Rafaelio Chvoleso (1913-2002) kūrybinis palikimas, aptarti reikšmingiausi kūriniai, pristatyta Rafaelio Chvoleso muziejaus ekspozicinės erdvės koncepcija.
 
Rafaelis Chvolesas (1913-2002) – vilnietis dailininkas litvakas, nutapęs pokario Vilniaus senamiesčio „metraštį". Nepritapęs sovietinės cenzūros kontroliuojamame meno pasaulyje, pasitraukė į Vakarus: gyveno Varšuvoje, vėliau Paryžiuje. Daugiausia kūrinių skyrė Vilniui – savo gimtajam miestui. Dailininko kūrybinį palikimą Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejui perdavė R. Chvoleso sūnūs – Milij ir Alexanderis Chwolesai.
 
Prisijungimo duomenys: 817 1225 8473
Slaptažodis: 284195
 
R. Chvolesas. Mano rūmai. 1955 m., aliejus, kartonas, ©Milij & Alexander Chwolesai.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti