ĮVERTINTA DR. KAMILĖS RUEPEIKAITĖS MONOGRAFIJA APIE KOMPOZITORIŲ A. ŠENDEROVĄ

Publikuota: 2021-10-13

2021 m. rugsėjo 28 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje buvo paskelbti ir apdovanoti muzikologai, kolegų įvertinti už 2020 metų darbus.

Lietuvos kompozitorių sąjungos premija atiteko muzikologei, Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus direktorei dr. Kamilei Rupeikaitei už kūrėjo ir kūrybos atodangas monografijoje „Dialogai. Kompozitorius Anatolijus Šenderovas“ (Lietuvos kultūros tyrimų institutas, 2020). Pasak laudacijos autorės kompozitorės Zitos Bružaitės, „Pasakojimai, nutikimai, skirtingi muzikos kūrinių emociniai tūriai pasitinkant premjeras ir jų atgarsius Kamilės Rupeikaitės monografijoje vietomis išnyra lyg storytelling‘as, kuris ateityje greičiausiai glausis prie kompozitoriaus atliekamų opusų.“

Sveikiname!

Detaliau apie Kamilės Rupeikaitės monografiją „Dialogai. Kompozitorius Anatolijus Šenderovas“:
Nuotrauka: Kamilė Rupeikaitė @ Tomo Terekо