0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

NEMOKAMAS LANKYMAS PASKUTINĮ MĖNESIO SEKMADIENĮ

 
Publikuota: 2021-04-24

 Kaip ir kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį muziejuje apsilankykite nemokamai. Pamatykite parodas „Knygos ant medžių neauga": išsaugoti ir perduoti atmintį" bei Boris Schatz „Izraelio meno tėvas" iš Varnių, Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje, Naugarduko g. 10/2. Sekmadienį Jūsų lauksime nuo 11 iki 17 val. Holokausto ekspozicija laikinai nedirba.

Į muziejų bus įleidžiami lankytojai, besilaikantys LR Vyriausybės nurodymų ir dėvintys apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones. Patekus į muziejaus patalpas prie įėjimo rasite dezinfekcinio skysčio stotelę, skirtą dezinfekuoti rankas. Kasose lankytojai bus aptarnaujami po vieną, prašome atsiskaityti saugiau – banko kortele. Apžiūrint ekspoziciją prašome laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir palaikyti 2 metrų atstumą nuo kitų lankytojų. Lankytojų patekimas į muziejų gali būti ribojamas, jeigu jų bus daugiau ir negalėsime užtikrinti 20 kv. m. ploto, tenkančio vienam lankytojui. Tokiu atveju prašome palaukti, kol dalis lankytojų apžiūrės ekspoziciją ir išeis.

 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti