IN MEMORIAM: IRENA VEISAITĖ

Publikuota: 2020-12-11
Su giliu liūdesiu išgyvename žinią, jog netekome artimos muziejaus bičiulės, teatrologės ir literatūrologės, profesorės Irenos Veisaitės (1928-2020). Mūsų atmintyje Irena Veisaitė išliks kaip žmogus, išgyvenęs sudėtingiausias XX istorijos peripetijas, bet visą gyvenimą savo pavyzdžiu nešęs šviesą kitiems.
„Tai gali nuskambėti kiek didaktiškai, tačiau gyvenimas turėtų būti skaidrus. Jo nereikia užteršti nei alkoholiu, nei kompromisais. O tai pasakius, galima eiti kiek toliau, nei leidžia mūsų aptarta analogija. Patirtys apie kurias aš Jums papasakojau, leido man suvokti, kad gyventi irgi yra menas, kad gyvenimui irgi reikalinga prasmė, tema ir ritmas". Miela Irena, ačiū Jums už pamokas, ilsėkitės ramybėje.