0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

NUOTOLINĖS EDUKACIJOS MOKYKLOMS

 
Publikuota: 2020-11-13

 

Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus veikla ir toliau tęsiasi, persikeldama į virtualią erdvę. Lietuvos mokykloms siūlome skirtingų tematikų edukacijas, kurios gali virsti įdomiomis pamokomis mokiniams. Siūlome rinktis šias muziejaus nuotolines edukacijas:

· Norintiems plačiau susipažinti su žydų pasaulėžiūra, tradicijomis ir papročiais, kviečiame į edukacijas  „Žydų tradicijos ir papročiai“ ir „Žydų religija ir šventės“. Užsiėmimų dalyviai supažindinami su judaizmo papročiais ir tradicijomis. Registruotis į edukaciją galite pas muziejininkę - edukatorę Natalją Cheifec el. paštu ncsyahava@hotmail.com arba telefono numeriu 861421519.
 
· Kada ir kodėl švenčiamas šabas? Kas yra draudžiama, o kas leistina šabo dieną? Nuotolinės edukacijos ,,Šabas - viena diena Viešpačiui..." aptarsime šventės etapus, tradicinius valgius. Edukacijoje pamatysite muziejaus eksponatus, susijusius su šabu, aptarsime jų paskirtis. Edukacija skirta 4 -12 klasių mokiniams. Registruotis prašome pas muziejininkę - edukatorę Jurgą Jackevičiūtę, el. paštu jurgasally@gmail.com arba telefono numeriu 8 663 53322.
 
· „Ich bin a Wilner. Esu vilnietis" pokalbio metu susipažinsime su Samuelio Bako - tarptautiniu mastu pripažinto dailininko biografija. Edukacijoje aptarsime S. Bako kūrybą, Holokausto patirtį ir menininko gyvenimą šiandien. Pokalbio metu diskutuosime apie jo kūriniuose naudojamus simbolius, jų reikšmę bei kaip meno pagalba, menininkas pasakoja karą išgyvenusių asmenų patirtis. Ši edukacija skirta 8 -12 klasių mokiniams. Registruotis prašome pas muziejininkę - edukatorę Jurgą Jackevičiūtę, el. paštu jurgasally@gmail.com arba telefono numeriu 8 663 53322.
 
· Asmeninė žydų patirtis Holokausto metu pristatoma per edukacinę programą ,,Vilniaus getas. Icchoko Rudaševskio dienoraštis“, kuri orientuota į 8 – 12 klasių moksleivius. Šio užsiėmimo tikslas ne tik geriau pažinti Holokaustą per asmeninę Icchoko patirtį, bet ir skatinti kritinį santykį su istoriniais šaltiniais, apmąstant konkretaus dienoraščio potencialą bei ribas. Registruotis prašome pas muziejininkę - edukatorę Šarūnę Sederevičiūtę el. paštu sarune.sedereviciute@jmuseum.lt
 
· Muziejus taip pat siūlo edukaciją anglų ir vokiečių kalbomis, kurią veda savanoris Niklas Hager iš Austrijos „Gedenkdienst” organizacijos. Edukacijos metu savanoris pristato Holokausto Lietuvoje istoriją, aptardamas kodėl svarbu nevengti skaudžių istorijos temų. Dėl registracijos kreiptis į Niklą Hager el. paštu: niklas.fhager@gmail.com
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti