0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Į KEIPTAUNĄ - PIRMA KLASE!

 
Publikuota: 2020-08-31
Renginio data: 2020 09 06 Visi renginiai

 

 

 Rugsėjo 6 d. 14 val. Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks tęsiamo „Lietuvos žydų pasaulėžiūros pamatai“ ciklo paskaita. Paskaitų ciklas rengiamas bendradarbiaujant su Nacionalinės bibliotekos Judaikos tyrimų centru ir yra skirtas Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams.

 

Paskaitą, skirtą skirta Europos žydų kultūros dienoms, kurių tema šiemet – „Žydų kelionės“, skaitys muziejaus „Dingęs štetlas“ vyriausia kuratorė Milda Jakulytė-Vasil. Sužinosime apie 20 a. pirmos pusės Lietuvos žydų emigracija kaip vieną svarbesnių tiek Lietuvos, tiek diasporos bendruomenes formavusių procesų. Lektorė pristatys emigracijos paskatas, tendencijas ir kryptis, nagrinės emigracijos bangas iki Pirmo pasaulinio karo ir po jo. Sužinosime apie keliavimo būdus ir patogumus bei pavojus per individualių keliautojų patirtį. O ar būdavo emigrantų apsilankymo Lietuvoje ar grįžimo atvejų? Apie tai – paskaitoje!

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti