0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Živilės Avital Juonytės knygos „Žydų šventės ir tradicijos“ pristatymas

 
Publikuota: 2020-02-12
Renginio data: 2020 02 19 Visi renginiai

 Vasario 19 d. 18 val. kviečiame į Živilės Avital Juonytės knygos „Žydų šventės ir tradicijos“ pristatymą Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2).

Živilė Avital Juonytė – tarptautinės komunikacijos specialistė, knygos „Izraelis ir jo žmonės“, straipsnių bei paskaitų žydų kultūros tema autorė, ne vienerius metus dirbusi Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje, o šiuo metu gyvenanti Izraelyje.

Jau ne vienerius metus juntamas augantis visuomenės susidomėjimas autentišku Lietuvos žydų pasauliu, tradicijomis ir papročiais. Knygoje siekiama skaitytojus supažindinti su šimtmečius lietuvių kaimynystėje gyvenančios žydų bendruomenės etnine kultūra, prisidėti prie savitarpio supratimo ir tolerancijos sklaidos. Plačiajai visuomenei skirtame pažintiniame leidinyje pristatomos žydų religinės ir pasaulietinės šventės bei su jomis susijusios tradicijos, žydų gyvenimo ciklas ir jį lydintys papročiai, supažindinama su šeštą tūkstantmetį skaičiuojančiu žydų kalendoriumi.

Diskusiją su knygos autore moderuos žurnalistas Ugnius Babinskas. Renginio metu bus galima įsigyti knygų. 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti