0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Kūrybinės dirbtuvės: Geometrinis peizažas (registracija)

 
Publikuota: 2020-01-31
Renginio data: 2020 02 02 - 2020 02 28 Visi renginiai

 Tolerancijos centras jungiasi prie iniciatyvos „SU–MENĖK“ ir kviečia vasario mėnesio savaitgalius praleisti su menu! Kiekvieną vasario savaitgalį kviečiame jus dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Viena jų – „Geometrinis peizažas“ – skirta ne tik susipažinti su muziejuje eksponuojama Lasario Segallo kūryba, bet ir patiems išmėginti teptuko bei dažų galimybes.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis nurodant užsiėmimo datą, laiką bei dalyvių skaičių el. p. jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Kūrybinių dirbtuvių „Geometrinis peizažas“ laikai:

Vasario 2 d. 15.00 val. (grupė pilna – registracija sustabdyta)
Vasario 14 d. 15.00 val.
Vasario 16 d. 15.00 val.
Vasario 28 d. 15.00 val.

Dalyvavimo kaina:
Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €.
Kaina su „SU–MENĖK“ lankstinuku (50% nuolaida): suaugusiems – 2,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1,00 €.

Apie „Geometrinis peizažas“ kūrybines dirbtuves:

Dar studijuodamas M. Antokolskio pramoninėje dailės mokykloje L. Segallas stengėsi kūrybinio įkvėpimo semtis iš didžiųjų Europos menininkų: sekdamas garsiojo postimpresionisto Paulio Cezanne‘o pavyzdžiu pažvelgti į jį supantį pasaulį, o vėliau transformuoti matytą vaizdą drobėje, naudojo spalvotus stiklus. Skirtingos spalvos stiklo šukės keitė matomo vaizdo spalvą ir formą, suteikdamos gimtojo Vilniaus peizažui skirtingą emocinį foną. Edukacinio užsiėmimo metu bus lavinamas gebėjimas kraštovaizdį perteikti supaprastinant gamtos elementus iki geometrinių formų, linijų ir dėmių, siekiama natūroje įžvelgti rutulius, kūgius ir cilindrus. Proto akimis sukursime kitokį vaizdą, negu jį siūlo fizinės akys. 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti