0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Hebrajų kalbos raidelės Segallo ir Bako kūryboje (registracija)

 
Publikuota: 2020-01-31
Renginio data: 2020 02 02 - 2020 02 28 Visi renginiai

 Tolerancijos centras jungiasi prie iniciatyvos „SU–MENĖK“ ir kviečia vasario mėnesio savaitgalius praleisti su menu! Kiekvieną vasario savaitgalį kviečiame jus dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Viena jų – „Hebrajų kalbos raidės L. Segallo ir S. Bako kūryboje“, skirta 1-5 kl. vaikams bei šeimoms.
Edukacija skirta ne tik susipažinti su muziejuje eksponuojamais Lasario Segallo ir Samuelio Bako kūriniais, bet ir patiems papuošti hebrajų kalbos raides.

Kūrybinių dirbtuvių „Hebrajų kalbos raidės L. Segallo ir S. Bako kūryboje“ (skirta 1-5 kl. vaikams bei šeimoms) laikai:

Vasario 2 d. 13.00 val. (grupė pilna – registracija sustabdyta)
Vasario 14 d. 13.00 val.
Vasario 16 d. 13.00 val.
Vasario 28 d. 13.00 val.

Dalyvavimo kaina:
Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €.
Kaina su „SU–MENĖK“ lankstinuku (50% nuolaida): suaugusiems – 2,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1,00 €.

Apie kūrybines dirbtuves:
Susitikime puošime hebrajų kalbos abėcėlės raides, kaip tai vaikystėje buvo leidžiama daryti menininkui Lasariui Segallui, taip pat ieškosime žydų kalbos raštmenų Samuelio Bako paveiksluose. Aptarsime kaip šių garsių menininkų vaikystė ir judėjiška kilmė paveikė kūrybą.

L. Segallas auklėtas laikantis žydų tradicijų. Jo gimtoji kalba – jidiš, tačiau religiniame gyvenime naudojo hebrajų k., o jo tėtis Abelis buvo Toros perrašinėtojas. Menininkas prisimena kaip ant gelsvo pergamento tėtis dekoravo hebrajiškas raides, o Lasaris bandė jas spalvinti bei puošti taip, kaip liepė jo vaizduotė.

Berniukas, vardu Samuelis, savo itin vertingus pirmuosius piešinius sukūrė Vilniaus gete 1942-1943 m. piešdamas ant tuščių senovinės Vilniaus žydų bendruomenės knygos puslapių.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti