Edukacinės popietės: Pažintis su sinagogomis (registracija)

Publikuota: 2020-01-31
Renginio data: 2020 02 02 - 2020 02 28 Visi renginiai

Tolerancijos centras jungiasi prie iniciatyvos „SU–MENĖK“ ir kviečia vasario mėnesio savaitgalius praleisti su menu! Kiekvieną vasario savaitgalį kviečiame jus dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Viena jų – „Pažintis su sinagogomis“, skirta 1-5 kl. vaikams bei šeimoms.

Šio užsiėmimo metu sužinosite, kaip vadinasi žydų maldos namai, kiek Lietuvoje buvo ir tebėra išlikusių sinagogų, kokios pagrindinės šio pastato dalys ir jų paskirtis, kuo ypatinga žydų maldos namų puošyba, kurioje sinagogos vietoje laikoma Tora, kaip ji skaitoma ir kodėl vyrai sinagogoje meldžiasi apsisiautę talitu, o galvas prisidengia kipomis. Susitikimo pabaigoje pasitelksime menines priemones, kad geriau suprastume, kaip buvo statomos sinagogos.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis nurodant užsiėmimo datą, laiką bei dalyvių skaičių el. p. jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Edukacinio užsiėmimo „Pažintis su sinagogomis“ (kirta 1-5 kl. vaikams bei šeimoms) laikai:

Vasario 2 d. 10.30 val.
Vasario 14 d. 10.30 val.
Vasario 16 d. 10.30 val.
Vasario 28 d. 10.30 val.

Dalyvavimo kaina:
Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €.
Kaina su „SU–MENĖK“ lankstinuku (50% nuolaida): suaugusiems – 2,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1,00 €.