0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Hebrajų kalbos raidelės L. Segallo ir S. Bako kūryboje. Šeimos sekmadienis

 
Publikuota: 2020-01-14
Renginio data: 2020 01 26 Visi renginiai

 Sausio 26 d. 11 val. popietę su šeima kviečiame praleisti Tolerancijos centre ir dalyvauti Šeimos sekmadienio užsiėmime „Hebrajų kalbos raidelės L. Segallo ir S. Bako kūryboje“ (būtina registracija). Šeimos sekmadienis – tai mažiausiems muziejaus lankytojams skirti teminiai susitikimai, organizuojami kiekvieną mėnesį.

Sausio mėnesio Šeimos sekmadienio susitikime puošime hebrajų kalbos abėcėlės raides, kaip tai vaikystėje buvo leidžiama daryti menininkui Lasariui Segallui, taip pat ieškosime žydų kalbos raštmenų Samuelio Bako paveiksluose. Aptarsime kaip šių garsių menininkų vaikystė ir judėjiška kilmė paveikė kūrybą.

L. Segallas auklėtas laikantis žydų tradicijų. Jo gimtoji kalba – jidiš, tačiau religiniame gyvenime naudojo hebrajų k., o jo tėtis Abelis buvo Toros perrašinėtojas. Menininkas prisimena kaip ant gelsvo pergamento tėtis dekoravo hebrajiškas raides, o Lasaris bandė jas spalvinti bei puošti taip, kaip liepė jo vaizduotė.

Berniukas, vardu Samuelis, savo itin vertingus pirmuosius piešinius sukūrė Vilniaus gete 1942-1943 m. piešdamas ant tuščių senovinės Vilniaus žydų bendruomenės knygos puslapių.

Edukacinis užsiėmimas yra skirtas 1-5 kl. vaikams. Vaikai edukaciniuose užsiėmimuose dalyvauja su vyresniųjų priežiūra.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. p.: jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt (užsiėmimas įvyks susirinkus bent 5 asmenų grupei).

Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €. Renginio metu bus fotografuojama.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti