0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Šeimos sekmadienis: Jeruzalės kryptis karpiniuose

 
Publikuota: 2019-12-03
Renginio data: 2019 12 08 Visi renginiai

Gruodžio 8 d. popietę su šeima kviečiame praleisti muziejuje ir 12 val. dalyvauti užsiėmime Šeimos sekmadienis: Jeruzalės kryptis karpiniuose.
Išklausę edukatorės Jurgos Jackevičiūtės pasakojimo apie žydų simboliką religinėje ir kasdienio gyvenimo kultūroje, sužinosime apie mizrach (mizrach – dekoruota plokštelė su įrašais, kabinama ant rytinės sienos, kaip ženklas Jezuralei ir Jeruzalės Šventyklai atminti) ir jo paskirtį bei svarbą. Vėliau, naudodami karpytojos Žanos Siaurusaitienės paruoštą trafaretą, kursime savo mizrach pildydami kompoziciją jai būdingais elementais. Išmoksime iškarpyti ir išpjaustyti simetriškos kompozicijos elementus, taip atskleisdami ir kurdami savo mizrach grožį.

Edukacinis užsiėmimas skirtas 1-5 kl. vaikams, tačiau gali būti tinkamas ir kito amžiaus vaikams. Edukaciniuose užsiėmimuose tėvai gali dalyvauti kartu su vaikais.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. p.: jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Dalyvavimo kaina: suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €, ikimokyklinukams – nemokamai.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti