0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Brazilijos modernistas iš Vilniaus: Lasario Segallo sugrįžimas

 
Publikuota: 2019-11-20
Renginio data: 2019 11 28 - 2019 11 29 Visi renginiai

 Nuo lapkričio 28 d. Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2) veiks paroda „Brazilijos modernistas iš Vilniaus: Lasario Segallo sugrįžimas“. Lankytojai turės išskirtinę galimybę pamatyti net 57 vieno žymiausių Brazilijos modernistų – gyvenimo kelią Vilniuje pradėjusio Lasario Segallo (1889-1957) kūrinius, atskraidintus iš San Paule veikiančio jo muziejaus.
Siekiant atskleisti Segallo indėlį į modernaus meno istoriją, jo tapatybės daugialypumą, kūrybos temų ir braižo įvairovę, parodoje „Brazilijos modernistas iš Vilniaus: Lasario Segallo sugrįžimas“ bus eksponuojami dailininko tapybos, akvarelės, grafikos kūriniai ir skulptūros. Simboliškai sugrąžinant Segallo kūrinius į gimtinę bus minimos ir 130-osios dailininko gimimo metinės.
Parodos atidarymo proga kviečiame dalyvauti ekskursijose po parodą, kurias ves Lasario Segallo muziejaus San Paule direktorius Giancarlo Hannud. Ekskursijos vyks anglų kalba:
Lapkričio 28 d. 12 val. 30 min. ir 16 val. 30 min.
Lapkričio 29 d. 11 val. ir 14 val. 30 min.
Dalyvavimui ekskursijose būtina registracija el. paštu komunikacija@jmuseum.lt
Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €.

Parodos kuratorės: dr. Kamilė Rupeikaitė, Ieva Šadzevičienė.

Paroda, skirta 30-osioms Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus atkūrimo metinėms ir atidaroma 2020-ųjų, paskelbtų Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais, išvakarėse, veiks iki 2020 m. kovo 1 d.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti