0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Filmo „Atmintis yra mūsų tėvynė“ peržiūra

 
Publikuota: 2019-10-02
Renginio data: 2019 10 10 Visi renginiai

Spalio 10 d. 17.30 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2) vyks dokumentinio filmo „Memory is Our Homeland“ (liet. „Atmintis yra mūsų tėvynė“) peržiūra ir diskusija su filmo režisieriumi Jonathan Durand, VVGŽM Istorijos tyrimų skyriaus ir Holokausto ekspozicijos vadove Neringa Latvyte bei prof. Violeta Davoliūte iš Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU).

1942–1952 m. Iš sovietų okupuotos Rytų Lenkijos į Sibirą buvo ištremta daugiau nei 18 000 lenkų katalikų ir žydų moterų ir vaikų, išgyvenusių epinę odisėją per Kazachstaną ir Iraną į pabėgėlių stovyklas visoje Rytų Afrikoje. Per režisieriaus močiutės asmeninę istoriją filme pasakojama apie ištremtus Lenkijos piliečius – jų pamirštą ir ištrintą istoriją .

Renginį organizuoja Afrikos tyrimų ir konsultacijų centras „AfriKo“ kartu su Kanados ambasada ir Valstybiniu Vilniaus Gaono žydų muziejumi.

Filmo trukmė: 90 min. Kalba: anlgų k. su rusų k. subtitrais, diskusija – anglų k.
Renginys nemokamas.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti