Muziejaus lankymas, ekskursijos ir edukacijos

VGŽIM Samuelio Bako muziejaus (Naugarduko g.10)  darbo laikas: I – IV: 10 val. iki 18 val., V- 10 val. - 16 val.,  VI nedirbame, VII - 11 val. iki 16 val.

Muziejaus lankymas karantino laikotarpiu: https://www.jmuseum.lt/lt/naujienos/i/1518/muziejus-atnaujina-savo-veikla-kvieciame-apsilankyti/

Samuelio Bako muziejaus lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Holokausto ekspozicijos lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia

Panerių memorialo lankymo su gidu (ekskursijų) kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Informaciją apie edukacinius užsiėmimus rasite čia.

Dėl ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų muziejuje maloniai kviečiame kreiptis į muziejininkę - edukatorę Jurgitą Jackevičiūtę el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt tel. nr. +370 65577612 (Samuelio Bako muziejus), 8 625 08 680 (Panerių memorialas).

Iki pasimatymo muziejuje!