Muziejaus lankymas, ekskursijos ir edukacijos

VGŽIM Tolerancijos centro ir Samuelio Bako muziejaus(Naugarduko g.10/2)  darbo laikas: I – IV: 10 iki 18 val., V - VI nedirbame, VII - 11 iki 17 val.

Muziejaus lankymas karantino laikotarpiu: https://www.jmuseum.lt/lt/naujienos/i/1518/muziejus-atnaujina-savo-veikla-kvieciame-apsilankyti/

Tolerancijos centro ir Samuelio Bako muziejaus lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Holokausto ekspozicijos lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia. Balandžio ir gegužės mėnesiais Holokausto ekspozicija nedirbs.

Panerių memorialo lankymo su gidu (ekskursijų) kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Informaciją apie edukacinius užsiėmimus rasite čia.

Dėl ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų muziejuje prašome susisiekti iš anksto el. p. muziejus@jmuseum.lt arba tel. 8 663 53322 (Tolerancijos centras ir Samuelio Bako muziejus), 8 625 08 680 (Panerių memorialas).

Iki pasimatymo muziejuje!