0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Edukacija „Litvakiška laiko kapsulė“ (NUO RUGSĖJO)

 
Edukacijos dalyviai Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejuje tyrinės, atliks įvairias užduotis ir komandomis varžysis dėl litvakų paveldą simbolizuojančių objektų savajai laiko kapsulei.
 
Kelionė po ekspozicijas praplės moksleivių akiratį: žaisdami jie gilins žinias apie Lietuvos žydų istoriją, litvakams būdingą kultūrą, judaizmo tradicijas ir žydišką kasdienybę.
 
Edukacija skatins susimąstyti apie šiandien aktualių temų – kultūrinės įvairovės, bendruomenės ryšių ir paveldosaugos svarbą, ypatingą dėmesį skiriant mokinių tolerancijos, smalsumo ir pagarbos kitoms kultūroms ugdymui.
 
„Litvakiška laiko kapsulė“ – unikali edukacija, kviečianti pažinti turtingą Lietuvos žydų kultūrą žaismingu ir įtraukiančiu būdu.
 
Registracija: edukacijos@jmuseum.lt
 
·   Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejus
·   Pylimo g. 4A
·   Trukmė: 90 min
·   Grupės dydis: 6-30 žm.
·   5-8 kl.
·   9 kl.
·   Edukacinis užsiėmimas
·   3 Eur
 
Iliustracija: Prie Vilniaus Šulhoifo vartų. Ramailės skersgatvio ir Žydų gatvės sankryža. Vaizdas iš Ramailes skersgatvio kiemo. Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus archyvo nuotr.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti