0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Edukacija „Ką valgo ir kaip maistą gamina Lietuvos žydai" (nuo gegužės)

 
Edukacijoje dėmesys kreipiamas į maisto kultūrą Lietuvos žydų kasdieniame gyvenime ir švenčių metu. Pristatoma, kuo ypatinga žydų mityba, ką vadiname košeriniu maistu, kaip maistas ruošiamas ir į ką reikia atkreipti dėmesį maistą perkant bei jį vartojant. Edukacijos metu svarstoma, iš kur kultūriškai atsiranda mitybos taisyklės ir kodėl švenčių metu kai kurie patiekalai yra privalomi. Taip pat pasakojama, kaip atrodė Lietuvos žydo kulinarinis gyvenimas tarpukariu, pristatoma įdomių asmenybių.
 
Praktinės veiklos metu moksleiviams siūloma įvairios mąstymą aktyvinančios užduotys, kurios galėtų būti susijusios tiek su fiziniais mokslais (chemija, fizika), tiek – humanitariniais (istorija) ir skiriama 9-12 kl. moksleiviams. Edukacija tinka ir kaip papildoma priemonė tikybos ir etikos pamokoms (judaizmas) ir skiriama 5-8 kl. moksleiviams.
 
DĖMESIO. Į edukaciją kviečiame registruotis ir suaugusiųjų grupes. Užsiėmimo metu bus galimybė susipažinti su judaizmo kontekstu, mitybą nulėmusia bibline istorija, istorinėmis tarpukario žydų mitybos realijomis, pakalbėti apie cheminius ir technologinius procesus, susijusius su žydų mityba. 
 
Registracija: edukacijos@jmuseum.lt
 
·   Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejus
·   Pylimo g. 4A
·   Trukmė 60 min
·   Grupės dydis iki 25 žm.
·   5-8 kl.
·   9-12 kl.
·   Suaugusiems
·   Edukacinis užsiėmimas
·   6 Eur (visa kaina), 3 Eur (su nuolaida)
 
Iliustracija: beigeliai / Needpix.com nuotrauka
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti