0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Samuelio Bako muziejuje

 

Kultūros paso edukacijos vykdomos VIRTUALIAI (per Zoom programėlę)

 
Vilniaus Gaonas – išminčius, Lietuvos žydų dvasinis lyderis (nuotolinė paslauga) -  užsiėmimą veda muziejininkė - edukatorė Natalja Cheifec, ZOOM platformoje.Užsisakyti edukaciją galite: ncsyahava@hotmail.com arba +37061421519 Registracija per Kultūros paso puslapį.
 
Edukacijos metu bus pristatyti įdomiausi Elijahu ben Šlomo Zalmano (Vilniaus Gaono) biografijos faktai, jo kelionės ir neišsipildžiusi svajonė išvykti į Izraelio žemę, draugystė su grafu Potockiu (Abrahamu ben Abrahamu), kova prieš chasidizmą, ypatingas požiūris į Toros ir Kabalos studijas ir įtaka religinėms apeigoms, asmenybės tobulinimo metodai.
 
ŠABAS: kaip jį paminėti ir švęsti  (nuotolinė paslauga). Užsisakyti edukaciją galite: muziejus@jmuseum.lt arba 869037224 Registracija per Kultūros paso puslapį.
 
Edukacijos metu bus trumpai pristatomi žydų religinės praktikos ritualai, kasdiena, gyvenamoji erdvė. Taip pat aptartas pasiruošimas Šabui, kaip jam kaupiamasi ir tvarkomasi rengiantis sutikti griežtai nustatytu laiku. Pažinsime tradiciją, atėjusią dar iš Senojo Testamento, skelbiančio, kad Aukščiausiasis pasaulį sukūrė per šešias dienas, o septintąją ilsėjosi ir padiskutuosime ar tiesa, kad darbo nutraukimas - tai visiškai nieko neveikimas. Kokius darbus privalo žydai atlikti, o kurių vengti šią dieną.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti