0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Edukacija „HOLOKAUSTAS IR MENAS: LURJE, BOGENAS, BAKAS“

 
Dailė – vizuali, jausminė ir dvasinė menininko raiška – tapo puikia priemone pasakoti apie Šoa. Iš pradžių edukacijos dalyviams pateikiama bendro pobūdžio informacija, terminologija. Paskiau, susiskirstę grupėmis, jie nagrinėja gete gyvenusių Esteros Lurje, Aleksandro Bogeno, Samuelio Bako kūrybą.
 
Darbų kitoje pusėje pateikiama Avrahamo Tory dienoraščio ištraukų apie Kauno getą, Bako atsiminimų iš knygos „Nutapyta žodžiais“. Edukacijos dalyviai susipažįsta su autorių biografija, taip tekstų ištraukas lengviau susieti su jų autoriais, išgyvenimais. Užsiėmimas baigiamas diskusija.
 
Edukacijos „Holokaustas ir menas“ tikslas – pasitelkus vizualines priemones kalbėti apie traumines žmonių patirtis per Antrąjį pasaulinį karą. Šoa išgyvenusių žydų meno kūriniai tampa Holokausto pažinimo, mokymosi įrankiu.
 
Registracija: edukacijos@jmuseum.lt
 
·   Holokausto ekspozicija
·   Pamėnkalnio g. 12
·   Trukmė: 60 min
·   Grupės dydis: 10-25 žm.
·   9-12 kl.
·   Edukacinis užsiėmimas
·   3 Eur
 
Iliustracija: Esteros Lurje piešinys. Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus archyvo nuotrauka 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti