0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

 

Edukacija „Vilniaus getas. Icchako Rudaševskio dienoraštis“ (aktyvi Kultūros pase)

 
Kviečiame susipažinti su keturiolikmečiu žydų berniuku Icchoku, gyvenusiu Vilniuje prieš 80 metų. Kartu skaitysime autentiškas jo dienoraščio ištraukas, sužinosime apie gyvenimą Vilniaus gete ir muziejaus ekspozicijoje ieškosime atsakymų į išsikeltus klausimus. Dirbsime tiek bendrai tiek individualiose grupelėse.
 
Be to, užsiėmimo metu lankysimės ir Holokausto ekspozicijoje įrengtoje interaktyvioje slėptuvėje malinoje. Kaip ji susijusi su Holokaustu, Vilniaus getu ir Icchoku? Atsakymą į šiuos ir kitus klausimus sužinosite apsilankę Holokausto ekspozicijoje.
 
Šio užsiėmimo tikslas ne tik geriau pažinti Holokaustą per asmeninę Icchoko Rudaševskio patirtį, bet ir skatinti kritinį santykį su istoriniais šaltiniais, apmąstant konkretaus dienoraščio potencialą bei ribas. Tikimės, kad po užsiėmimo mokiniai gebės išskirti pagrindinius Holokausto Lietuvoje etapus, suvokti pagrindinius aspektus, pagilins ir įtvirtins istorines žinias susijusias su šiuo laikotarpiu.
 
·   Holokausto ekspozicija
·   Pamėnkalnio g. 12
·   Trukmė: 60 min
·   Grupės dydis: iki 30 žm.
·   9-12 kl.
·   Edukacinis užsiėmimas
·   3 Eur (su nuolaida), 2 Eur (kaina su Kultūros pasu)
 
 
Iliustracija: Icchokas Rudaševskis pakeliui į mokyklą / VGŽIM archyvo nuotr.
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti