0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Sekmadieniukai: pažintis su karaliaus Saliamono karalyste

 
Publikuota: 2018-01-29
Renginio data: 2018 02 04 Visi renginiai
Vasario 4 d. 12 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks šeimoms ir mažiesiems muziejaus lankytojams skirtos edukacinės programos „Sekmadieniukai“ užsiėmimas, kurio metu apžiūrėsime žydų liaudies meistro Aarono Chaito medžio drožybos kompoziciją „Karaliaus Saliamono sostas“, jos įkvėpti kursime karūnas ir nepabijosime pasvajoti, ką nuveiktume patys bent akimirkai tapę karaliais. Kūrybai reikalingomis medžiagomis pasirūpins muziejus, o darbelius bus galima pasiimti su savimi. 

Kartą per mėnesį vykstančių „Sekmadieniukų“ susitikimų dalyviai susiburia muziejuje ir susipažįsta su čia esančiais eksponatais, patys kuria, sužino apie didžiąsias žydų šventes, jų tradicijas ir papročius. Susitikimai organizuojami sekmadieniais, kad juose galėtų dalyvauti visa šeima.

Tėvelius ar senelius su vaikais nuo 3 metų, norinčius dalyvauti „Sekmadieniukų“ vasario mėnesio susitikime, kviečiame registruotis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com. Dalyvavimo edukaciniame susitikime kaina suaugusiems – 3 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1 €, ikimokyklinukams – nemokamai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti