0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Ekskursijos Samuelio Bako muziejuje

 
Publikuota: 2020-01-29
Renginio data: 2020 02 07 - 2020 02 09 Visi renginiai

 Samuelio Bako muziejus jungiasi prie iniciatyvos „SU–MENĖK“ ir kviečia vasario mėnesio savaitgalius praleisti su menu. Du vasario svaitgalius vyks ekskursijos po Samuelio Bako muziejų, o vieną jų turėsime tele-tiltą su pačiu dailininku, kuris dabar gyvena ir sėkmingai kuria savo studijoje Bostone (JAV).

Norinčius dalyvauti vienoje iš ekskursijų prašome registruotis nurodant ekskursijos datą bei laiką el. p. komunikacija@jmuseum.lt

Vasario 7 d. 16 val. – ekskursija ir tele-tiltas su Samueliu Baku (ekskursiją ves ir pokalbį moderuos Ieva Šadzevičienė, Samuelio Bako muziejaus vadovė);

Vasario 9 d. 12 val. – ekskursija su gidu „Šventosios kalbos raidės Samuelio Bako kūryboje“.

Dalyvavimo kaina:
Kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €.
Kaina su „SU–MENĖK“ lankstinuku (50% nuolaida): suaugusiems – 2,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1,00 €.

Samuelis Bakas (g. 1933 m. Vilniuje) – garsus litvakų dailininkas, Vilniaus garbės pilietis, kuriantis unikaliu alegorinio realizmo stiliumi. 2017 m. Vilniuje atidarytas jo vardo muziejus, veikiantis kaip Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus padalinys. Čia eksponuojami Samuelio Bako paveikslai, kuriuos menininkas atrinko ir padovanojo Lietuvai. 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti