0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

TELETILTAS SU DAILININKU SAMUELIU BAKU

 
Renginio data: 2018 04 04 Visi renginiai
Balandžio 4 d. (trečiadienį) 17 val. kviečiame į ekskursiją po Samuelio Bako muziejų ir virtualų susitikimą su Vilniaus garbės piliečiu, dailininku Samueliu Baku.

17 val. apžiūrėsime Samuelio Bako muziejų, o 18 val. teletiltas šį muziejų sujungs su dailininko studija Vestone, JAV. Virtualaus susitikimo su muziejaus lankytojais metu S. Bakas papasakos apie savo kūrybą, kurioje reikšmingą vietą užima jo gimtasis Vilnius, bei atsakys į susirinkusių klausimus.

Ekskursija Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10, Vilnius) vyks lietuvių kalba, bendravimas su dailininku – angliškai (prireikus – su vertimu į lietuvių kalbą).

Tai – jau antrasis virtualus Samuelio Bako muziejaus lankytojų susitikimas su garsiuoju dalininku. Įspūdžius iš pirmojo susitikimo galite paskaityti čia
.

Įsigijus muziejaus lankymo bilietą, dalyvavimas renginyje papildomai nieko nekainuos. Ekskursija skirta tik ketinantiems dalyvauti teletilte. Dėl riboto vietų skaičiaus kviečiame registruotis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com.

 

 
smart foreash