0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS UKRAINIEČIŲ IR LIETUVIŲ ŠEIMOMS

 
Publikuota: 2022-07-01
Renginio data: 2022 07 21 Visi renginiai
Liepos 21 d. 11 val. S. Bako muziejuje vyks ukrainiečių (ir ne tik) šeimoms, o ypač jų mažiausiems nariams skirtas edukacinis užsiėmimas – kūrybinės dirbtuvės su fotografu Pauliumi Račiūnu. Apžiūrėję muziejuje eksponuojamas parodas gilinsimės į cianotipiją – vieną pirmųjų fotografavimo tikslumo vaizdo gavimo būdų –bei patys kursime fotogramas (tai šviesos objektų siluetai tamsiame fone), sudėliodami piešinius iš iš smulkių daiktų, augalų ir kitų medžiagų. Į piešinius bus galima įkomponuoti iš anksto paruoštą simboliką, o sukurtas fotogramas pasiūlysime pasiimti atminčiai. Kūrybinį procesą lietuvių kalba padės suprasti edukatorė Jurga, o ukrainiečių/rusų kalbomis - edukatorė Liza.
 
Lauksime Jūsų kartą per mėnesį vyksiančiuose smagiuose susitikimuose muziejuje, kur susipažinsime su čia esančiais eksponatais, patys kursime, sužinosime apie didžiąsias žydų šventes. Susitikimai, kuriuose kviečiame dalyvauti su visa šeima yra nemokami.
 

Renginio metu bus fotografuojama. Daugiau informacijos jums suteiks muziejininkė-edukatorė Jurga Jackevičiūtė el. p. jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt arba tel. 8 655 77612

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti