0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Senjorų klubas: „Pesachas fizinės ir dvasinės laisvės šventė“

 
Publikuota: 2022-05-06
Renginio data: 2022 05 19 Visi renginiai
Gegužės 19 d. (ketvirtadienį) 16 val. (trečiame aukšte) VGŽIM padalinyje, Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10) vyks Senjorų klubo susitikimas, kurio metu muziejaus bičiulius kviesime dalyvauti popietėje ,,,Pesachas – fizinės ir dvasinės laisvės šventė“
 
Edukacinio susitikimo metu kartu ieškome atsakymų į šiuos klausimus: kaip žydai tapo vergais Egipte, o vėliau – iš šios vergovės išsilaisvino? Kokį vaidmenį Dievas skyrė Mozei ir kokiais stebuklais apdovanojo žydų tautą? Ką reiškia žodis „pesach“, iš kurio kilo šventės pavadinimas? Kodėl per Pesachą nevartojami raugo turintys produktai ir kas turi būti ant šventinės vakarienės (sederio) stalo? Kodėl Pesachas laikomas viena svarbiausių žydų švenčių?
 
Su Jumis bendraus muziejininkė - edukatorė Natalja Cheifec.
 
Senjorų klubas yra skirtas smalsiems vyresnio amžiaus vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems plėsti akiratį ir įdomiai praleisti laisvalaikį.Prie klubo galima prisijungti bet kada – išankstinės registracijos nėra, o dalyvavimas nemokamas.
 
Į iškilusius klausimus jums mielai atsakys klubo iniciatorė muziejininkė - edukatorė Jurgita Jackevičiūtė el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt arba 8 655 77 612

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti