0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Muziejų naktis. Ekskursija „Simboliai Samuelio Bako kūryboje” su muziejininke- edukatore J. Jackevičiūte

 
Publikuota: 2022-05-06
Renginio data: 2022 05 14 Visi renginiai

 Gegužės 14 d. Muziejų naktį, Samuelio Bako muziejuje, 20 val. vyks ekskursija „Simboliai Samuelio Bako kūryboje” su muziejininke- edukatore J. Jackevičiūte

Samuelis Bakas sukūrė savitą simbolių kalbą ir stilių, vadinamą alegoriniu realizmu. Lydimi edukatorės - muziejininkės leisitės į šių simbolių supratimą, tai pagelbės atskleisti vaizdinių reikšmes, kurios yra neatsiejamos nuo dailininko išgyvenimų ir patirčių Antrojo pasaulinio karo metais. Šiuo metu veikianti nuolatinė S. Bako kūrybos ekspozicija pristato dailininko gyvenimo ir kūrybos patirtis, aprėpiančias ne vien meną, bet ir Holokausto atmintį, empatijos ir žmogiškumo ugdymą. Menininkas savo kūryba ir gyvenimu kalba apie viltį – atsitiesimą po harmoningo pasaulio griūties, apie galimybę ir asmeninę atsakomybę iš naujo sukurti geresnį pasaulį. Kūrėjui suteiktas Vilniaus miesto garbės piliečio vardas, o taip pat S. Bakas apdovanotas Lietuvos Respublikos ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“, Riterio kryžiumi.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti