0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Nuotolinė edukacinė popietė su Natalja Cheifec. Chanuka - šviesos šventė stebuklui atminti

 
Publikuota: 2021-11-04
Renginio data: 2021 11 28 Visi renginiai

Lapkričio 28 d. 12 val., kviečiame su edukatore Natalja Cheifec kartu patirti Chanukos džiaugsmą edukacijoje „Chanuka: šviesos šventė stebuklui atminti". Nuotolinės popietės metu N. Cheifec pristatys šviesos šventę, per kurią prisimenamas kadaise Jeruzalėje žydų tautai įvykęs stebuklas. Edukacijos metu aptarsime šiuos Chanukos šventės aspektus: kodėl Chanukos šventė vadinama laisvės, džiaugsmo, vaikų auklėjimo, atsinaujinimo švente? Edukatorė Natalja Cheifec papasakos daugiau ir apie žydų moterų charakterį. Taip pat sužinosite kodėl visas aštuonias Chanukos dienas patartina valgyti aliejuje keptus patiekalus.

Bilietai į nuotolinę edukacinę popietę.

Instrukcija kaip nusipirkti el. bilietą į edukaciją: 1. Muziejaus puslapyje jmuseum.lt susiraskite skiltį el. parduotuvė, bilietai. 2. Tuomet spauskite į „krepšelį". 3. Užpildykite kontaktinę informaciją ir patvirtinkite. 4. Bilietas į nuotolinę edukacinę popietę Jums bus atsiunčiamas el. paštu.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti