0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Nuotolinė edukacinė popietė su Natalja Cheifec. Kašruto samprata pagal Torą (tik su e –bilietais)

 
Publikuota: 2021-10-05
Renginio data: 2021 10 24 Visi renginiai

Spalio 24 d. 12 val. kviečiame į nuotolinę edukacinę popietę su edukatore – muziejininke Natalja Cheifec. Edukacinė popietė„Kašruto samprata pagal Torą“, skirta susipažinti su gyvenimo pagal Torą, t.y. kašruto (hebr. „kašer“ – tinkamas, teisingas) sąvoka, apimančia visas gyvenimo sritis – nuo mitybos iki aprangos ir teisingo apeigų vykdymo.

Užsiėmimo metu bus pristatyti košerinės mitybos principai: kas yra košerinis gyvūnas, kaip jo mėsa ruošiama vartojimui ir kodėl joje neturi likti nei lašo kraujo, kodėl negalima valgyti mėsos ir pieno produktų vienu metu, kodėl žydų virtuvėse turi būti dvi kriauklės, o valgant mėsos ir pieno produktus naudojami atskiri indų bei įrankių rinkiniai. Taip pat bus aptarta, kodėl pagal tradicinį judaizmą negalima dėvėti drabužių, kurių sudėtyje yra ir vilnos, ir lino, o religingos moterys nedėvi kelnių, bei kada Toros ritinys tampa nekošeriniu ir turi būti palaidotas specialioje žydų kapinių vietoje.
 
Naujiena! Po kiekvienos edukacinės popietės spalio mėnesį, edukatorė Natalja Cheifec pasidalins žydiškos virtuvės receptu. Spalio mėnesį kviečiame pažinti žydų kulinariją ir maisto gaminimą.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti