0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

SENJORŲ KLUBAS – EDUKACINĖ POPIETĖ ,,ŠTETLAS’’

 
Publikuota: 2021-09-08
Renginio data: 2021 09 16 Visi renginiai
Rugsėjo 16 d. 16 val. Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10), kaip ir kiekvieną trečią mėnesio ketvirtadienį, vyks Senjorų klubas. Ši iniciatyva skirta žingeidiems senjorams, norintiems gilinti savo kultūrines bei istorines žinias.
 
Rugsėjo mėnesio klubo susitikimo tema – štetlas.
Bet kas tas štetlas? Greičiausiai daugelis šį žodį jau girdėjote, jidiš kalba jis reiškia miestelį. Susitikimo metu kviesime padiskutuoti ne tik apie štetlo sąvoką bei reikšmę, bet aptarsime kitus žydų bendruomenės pilnavertiškam gyvavimui štetle būtinus elementus.
Šio Senjorų klubo užsiėmimo metu muziejininkė-edukatorė, žydų kultūros istorikė ir paveldo specialistė Rūta Anulytė išsamiau supažindins su skirtingų Lietuvos štetlų atvaizdais bei pasakojimais. Pamėginsime kartu nustatyti ir identifikuoti kokie išlikę ženklai miesteliuose vis dar byloja apie žydų gyvenimą.
 
Renginys skirtas senjorams, yra nemokamas, registruotis nereikia.
 
Dėmesio! Dalyviams būtina pateikti GALIMYBIŲ PASUS, dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

Kilus klausimams kreiptis: muziejininkė-edukatorė Jurgita Jackevičiūtė, tel. 8 655 77612, el. p. jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti