3 eksponatai per 30 minučių Holokausto ekspozicijoje (su registracija) 09 22

Publikuota: 2021-09-13
Renginio data: 2021 09 22 Visi renginiai
Holokausto ekspozicijos (Pamėnkalnio g. 12) muziejininkė-edukatorė Šarūnė Sederevičiūtė kviečia pietų pertraukos metu rugsėjo 22 d. 12:30 val. stabtelti muziejuje. Palikę rudeninį šurmulį už durų, pusvalandį skirsime įdėmesniam žvilgsniui į tris artefaktus iš nacių okupacijos laikotarpio. Neskubėsime kliautis muziejaus etiketėmis, objektų reikšmes ir prasmes bandydami atrakinti patys. O tam kartais užtenka tik tinkamo klausimo.

Trys eksponatai.
Trys likimai.
Tas pats miestas ir laikas.

Siekdami užtikrinti efektyviausią patirtį, dalyvių skaičių ribojame iki 10. Dėmesio! Į ekskursijas, turus priimami lankytojai tik turintys galimybių pasus.

Dėl registracijos kreiptis el. paštu sarune.sedereviciute@jmuseum.lt

Užsiėmimas nemokamas įsigijus muziejaus lankytojo bilietą.