0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

ŽIEMIŠKĄ GRUODŽIO VAKARĄ PRISTATYTA KNYGA APIE SAULĖTĄ IZRAELĮ

 
Publikuota: 2017-12-08

Gruodžio 7 d. Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje pristatyta pažintinė knyga „Izraelis ir jo žmonės“. Leidinio autorė – Izraelio visuomenės ir politikos specialistė, muziejaus komunikacijos koordinatorė Živilė Juonytė, kurį laiką gyvenusi ir studijavusi Jeruzalėje, pagal užsieniečiams skirtą programą savanoriavusi Izraelio gynybos pajėgose.

Į knygos pristatymą ir diskusiją su Izraelio ekspertais sugužėjo per šimtą žmonių. Sveikinimo žodį tarė muziejaus direktorius Markas Zingeris ir Izraelio Valstybės ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas. Apie Izraelio visuomenę, aktualijas ir iššūkius diskutavo Donatas Puslys, dr. Lara Lempertienė, Nida Degutienė ir knygos autorė Živilė Juonytė. Po renginio svečiai neskubėjo skirstytis, o draugiškai šnekučiavosi prie taurės košerinio izraelietiško vyno.
 
 
 
 
Renginio akimirkos. Pauliaus Račiūno ir Juditos Židžiūnienės nuotraukos.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti